Lista autorów

Poniżej znajdziesz listę naszych autorów. Dobieramy ich spośród praktyków biznesu, którzy na swojej własnej skórze doświadczyli wielu sytuacji, na które napotkasz podczas prowadzenia firmy. Bazując na ich praktycznych poradach i sprawdzonych w bojach rozwiązaniach osiągniesz szybciej swoje biznesowe cele.

O autorze - Łukasz Kusak

Łukasz Kusak

Od ponad 15 lat prowadzi własny biznes. Firmę, którą obecnie zarządza, zbudował od zera i w ciągu kilku lat wspólnie z zespołem osiągnął poziom obrotu około 30 milionów złotych rocznie. Obsługuje największych sprzedawców detalicznych w Polsce, większość sieci handlowych, dużych dystrybutorów sprzętu, największe sklepy internetowe w kraju. Digison Polska sp. z o.o. , bo o tej firmie mowa, wybiera, importuje i sprzedaje produkty RTV i AGD oraz prowadzi serwis elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego.

Od 2017 roku rozwija sklep internetowy DobreZabawki.com , który posłużył jako przykład w książce „Jak szybko zbudować dochodowy sklep internetowy”, będąc dowodem na skuteczność opisywanych strategii e-commerce.

Prywatnie nazywa się po prostu sprzedawcą i pracuje nad stałym udoskonalaniem warsztatu swoich umiejętności handlowych. Wzoruje się na technikach najlepszych sprzedawców na świecie, głównie pochodzących z USA. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z ambitnymi ludźmi, którzy lubią się uczyć i pragną rozwijać swoje zdolności handlowe.

Zamów książkę

Partnerzy